Álláslehetőségek

Célunk megőrizni és megerősíteni elért pozícióinkat, ezért nagy hangsúlyt fektetünk a minőségre. Értékes referenciáinkkal folyamatosan bizonyítani szeretnénk, hogy a legnagyobb kihívásoknak is meg tudunk felelni, melyet munkatársaink magas szintű szakmai tudása és elkötelezettsége tesz lehetővé.
Jelenleg az alábbi munkakörökbe keressük új csapattagjainkat:

Amennyiben nem találsz a fentiek között végzettségednek, tapasztalatodnak megfelelő munkakört, akkor is várjuk önéletrajzodat a humaneroforras@hunep.hu e-mail címünkre az érdeklődési köröd megjelölésével, és ha a későbbiekben adódik ilyen lehetőség, akkor megkeresünk!

Diákoknak:

Érdekel az építőipar? Szeretnél egy igazán profi vállalatnál tapasztalatot szerezni? Jelentkezz hozzánk gyakorlatra!

Legyen szó akár középiskolai vagy egyetemi nyári szakmai gyakorlatról, írd meg nekünk a humaneroforras@hunep.hu e-mail címre, hol és milyen szakra jársz, illetve milyen időtartamban keresel gyakorlati lehetőséget és mi felvesszük Veled a kapcsolatot!